News

NATIONAL AQUATIC MEET 2017

21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18 RESULTS
Junior Girls
No.NameEventsPositionRegion Timings
1Sanjita Saha50 MTS FREE STYLE1Maharastra28.94
2Akansha Shetty50 MTS FREE STYLE2KARNATAKA31.22
3Mehroosh Ashfaq50 MTS FREE STYLE3AP & Telagana31.53
4ARSHIA VORA50 MTS BREAST STROKE1MAHARASHTRA36.97
5Monita H.50 MTS BREAST STROKE2KARNATAKA40.22
6VAMSHIKA SREENIVASAN NAIDU50 MTS BREAST STROKE3OVERSIS42.04
7KHUSHI PATEL100 MTS BACK STROKE1MAHARASHTRA1.15.10
8ADVIKAA RAMESH100 MTS BACK STROKE2MAHARASHTRA1.19.53
9AHNA THAKUR100 MTS BACK STROKE3TAMILNADU1.20.34
10SANJITI SHAH100MTS BUTTERFLY STROKE1MAHARASHTRA1.12.38
11AKANKSHA SHETTY100MTS BUTTERFLY STROKE2KARNATAKA1.18.93
12ASHMITHA CHANDRA100MTS BUTTERFLY STROKE3U.P & U.K1.43.34
13AHNA THAKUR50MTS BACK STROKE1TAMILNADU35.57
14ADVIKAA RAMESH50MTS BACK STROKE2MAHARASHTRA35.93
15KEYA MODI50MTS BACK STROKE3MAHARASHTRA36.22
16AHANA THAKUR100 MTS FREE STYLE1TAMILNADU1.09.09
17IQRA SHAIKH100 MTS FREE STYLE2MAHARASHTRA1.10.09
18MEHROOSH ASHFAQ100 MTS FREE STYLE3AP & TELANGANA1.10.13
19SANJITI SAHA50 MTS BUTTERFLY1MAHARASHTRA30.94
20AKANSHA SHETTY50 MTS BUTTERFLY2KARNATAKA33.84
21NADIA IHSANOMER50 MTS BUTTERFLY3AP & TELANGANA35.22
22MONITA.H100 MTS BREAST STROKE1KARNATAKA1.25.06
23ARSHIA VORA100 MTS BREAST STROKE2MAHARASHTRA1.28.00
24MALLIKA SINHA100 MTS BREAST STROKE3MAHARASHTRA1.35.00
25MALLIKA SINHA4*100 MTS FREE RELAY RACE1MAHARASHTRA4.55.28
IQRA SHAIKH
AVNI VATS
ANYA TYAGI
26NISHA GANESH4*100 MTS FREE RELAY RACE2AP & TELANGANA5.07.03
SHRIYA PANJALA
MEHROOSH ASHFAQ
NADIA IHSAN OMER
27MONITA.H4*100 MTS FREE RELAY RACE2KARNATAKA5.18.97
PRAGNA NAGDE
AKANKSHA SHETTY
ASHMITHA CHANDRA
Junior Boys
No.NameEventsPositionRegion Timings
1VINIT MANE50 MTS FREE STYLE1MAHARASHTRA26.87
2SAYANDEEP SRIMANI50 MTS FREE STYLE2WB &NE27.28
3YATISH S.GOWDA50 MTS FREE STYLE3KARNATAKA27.5
4DHRUV PATEL50 MTS BREAST STROKE1MAHARASHTRA35.66
5ADITH SMARAN OLETY50 MTS BREAST STROKE2KERALA40.6
6ARYA A. DODDHNNAVAR50 MTS BREAST STROKE3KARNATAKA37.28
7DEEP VENATESH. G100 MTS BACK STROCK1KARNATAKA1.09.34
8CHIRAG ANIRUDH .S100 MTS BACK STROCK2KARNATAKA1.11.04
9HARSHIT NATH100 MTS BACK STROCK3UP & UK1.23.00
10YATISH S.GOWDA100MTS BUTTERFLY STROKE1KARNATAKA1.05.09
11SAMARTHA S.RAO100MTS BUTTERFLY STROKE2KARNATAKA1.07.66
12LAKSH PURI100MTS BUTTERFLY STROKE3MAHARASHTRA1.08.53
13VINIT MANE50MTS BACK STROKE1MAHARASHTRA31.91
14SAYANDEEP SRIMANI50MTS BACK STROKE2WB &NE32.13
15DEEP VENATESH. G50MTS BACK STROKE3KARNATAKA33.1
16YATISH S.GOWDA100 MTS FREE STYLE1KARNATAKA1.00.25
17ARYAN RAJ SINGH100 MTS FREE STYLE2BIHAR & JHARKHAND1.01.90
18 ALLEN ANDREW100 MTS FREE STYLE3MAHARASHTRA1.03.06
19VINIT MANE50 MTS BUTTERFLY1NWR41.06
20ARYA A DODDANNAR50 MTS BUTTERFLY2KARNATAKA30.12
21LAKSH PURI50 MTS BUTTERFLY3MAHARASHTRA30.19
22AHNA THAKUR100 MTS BREAST STROKE1TAMILNADU35.57
23ADITH SMARAN OLETY100 MTS BREAST STROKE2MAHARASHTRA35.93
24KEYA MODI100 MTS BREAST STROKE3MAHARASHTRA36.22
25YATISH S.GOWDA4*100 MTS FREE RELAY RACE1KARNATAKA4.09.22
SAMARTHA S.RAO
DEEP VENATESH. G
PAVAN .D
26LAKSH PURI4*100 MTS FREE RELAY RACE2MAHARASHTRA4.14.50
DHRUV PATEL
MANAS CHORGE
ALLEN ANDREW


                        
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 50 MTS BREAST STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1ALI RIYANAP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA-
2ARMAN PARIKHJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
3DIVYANSH CHOUDHARIKARNATAKA38.31
4MATHEW MAMMEN JACOBASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA37.633RD
5SHLOK SHAHBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA '37.97
6ANIKET JAINHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST -
7PRAVAR JAINPU-070SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN51.31
8
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 50 MTS BREAST STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2JASHIN BANSALAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA-
3SIMARDEEP SINGHJH-025KERALA SAMAJAM MODEL SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
4SOHAM NAIRS.SINGHANIA SCHOOL THANEMAHARASHTRA37.462ND
5JEHAAN NANAVATYDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.-
6J. VISVESH SUBRAMANI.TN-024V.M.J.HR.SEC.SCHOOL. MADURAI.TAMILNADU-
7NEELANSH GUPTAUP-047LA MARANTINIERE BOYS COLLEGE LUCKNOWUP & UK36.411ST
8
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 50 MTS BREAST STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 3
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2PARANAV PAWARGU-025BILLA BONG HIGH INTERNATIONAL SCHOOLNORTH WEST 55.09
3TANISH MAHAJANPU-047HOLY HEART PRESIDANCY SCHOOL AMRITSARNORTHEN50.31
4ANAGH PREMCHANDDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.-
5VIVEK VIKRANTTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU '43.53
6DIPT PRAKASHUP-009BOY'S HIGHSCHOOL ALLAHABADUP & UK39.50
7SHAUNAK LAKHOTIAWB-240THE HERITAGE SCHOOLWB &NE43.00
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 100 MTS BREAST STROKE
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2MOHAMMED RAYYANAP-015ST. JOSEPH,S PUBLIC SCHOOL AP & TELANGANA-
3KAUSHAL AGARWALKARNATAKA1.40.59
4MATHEW MAMMEN JACOBASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA1.27.75
5SHLOK SHAHBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA1.21.812ND
6VAIHAV NARESH GU-001C.D.A. HIGH SEC. SCHOOLNORTH WEST 2.12.50
7PRAVAR JAINPU-071SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN1.54.41
8
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 100 MTS BREAST STROKE
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2KOMMIDI SAI NARSIMHA REDDYAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA-
3WILLIAM SHAJUKARNATAKA1.41.15
4SOHAM NAIRS.SINGHANIA SCHOOL THANEMAHARASHTRA1.21.031ST
5J. VISVESH SUBRAMANI.TN-024V.M.J.HR.SEC.SCHOOL. MADURAI.TAMILNADU1.41.44
6NEELANSH GUPTAUP-047LA MARANTINIERE BOYS COLLEGE LUCKNOWUP & UK1.27.96
7SHRIMAN DATTAWB-153ROSE BUD SCHOOLWB &NE1.28.80
8
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 100 MTS BREAST STROKE
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 3
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2PARANAV PAWARGU-025BILLA BONG HIGH INTERNATIONAL SCHOOLNORTH WEST 2.22.12
3RABIJOT SINGHALPINE PUBLIC SCHOOL, AMRITSARNORTHEN-
4ANAGH PREMCHANDDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.-
5SIBI. STN-029J R CAMBRIDGE SCHOOL.TAMILNADU1.41.78
6DIPT PRAKASHUP-009BOY'S HIGHSCHOOL ALLAHABADUP & UK1.26.723RD
7SHAUNAK LAKHOTIAWB-240THE HERITAGE SCHOOLWB &NE1.44.65
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 50 MTS BREAST STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1SUSHMA SIRI MANUBOTHULAAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA-
2ANWESHA NIDHIJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
3NEHA KOULKARNATAKA47.783RD
4ALISHA TONYASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA1.01.81
5TIRTHA PAWARBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA50.91
6MALVIKA MAHNAHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST -
7PRAGYA JAINSAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN52.94
8ISITA PANDAYUP-062C.M.S.CHOWK LUCKNOWUP & UK47.182ND
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 50 MTS BREAST STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1PRATEEKSHAA VIRAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABADAP & TELANGANA1.20.06
2SAMSKRUTHI RAJKARNATAKA56.25
3MANNA JOB OOMMENASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA1.01.40
4ADITI NAZREBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA41.251ST
5MEHR MAHNAHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST -
6SHEENUMSACRED HEART SCHOOL MOGA.NORTHEN-
7ANANYA THOMASTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU49.12
8VANSHIKA SINGH PARIHARUP-087C.M.S.GOMATI NAGAR LUCKNOWUP & UK51.47
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 100 MTS BREAST STROKE
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1PRATEEKSHAA VIRAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABADAP & TELANGANA-
2NEHA KOULKARNATAKA1.43.663RD
3ALISHA TONYASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA2.33.50
4ADITI NAZREBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA1.36.222ND
5MALVIKA MAHNAHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST -
6PRAGYA JAINSAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN-
7ANANYA THOMASTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU1.57.80
8ISITA PANDAYUP-062C.M.S.CHOWK LUCKNOWUP & UK1.45.09
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 100 MTS BREAST STROKE
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1DEWANNGINI JAINKARNATAKA2.11.31
2MANNA JOB OOMMENASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA2.20.53
3VINESHA SHAHATUL VIDYALAYA ATULMAHARASHTRA2.21.53
4MEHR MAHNAHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST -
5PAVNISACRED HEART CONVENT SR. SEC.SCHOOL AMRITSARNORTHEN-
6MALAVIKA KAMATHTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU2.07.68
7ANANYA GUPTAUP-087C.M.S.GOMATI NAGAR LUCKNOWUP & UK2.15.66
8SREEMOYEE CHAKRABORTYWB-055G. D. BIRLA CENTRE FOR EDUCATIONWB &NE1.28.341ST
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 50 MTS FREE STYLE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1GARV JAIN AP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA36.85
2SAGNIK KAR ROYJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND26.941ST
3KIM JI WONKARNATAKA '28.18
4MILIND MANOJ NAIRASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA27.752ND
5NEYM RIZVIGOKULDHAM HIGH SCHOOL GOREGAONMAHARASHTRA28.163RD
6ANIKET JAINHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST ABSENT
7BIKRAMJEET SINGH GREWALPU-066SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN30.40
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1KRISHNAAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA41.69
2AMIT TALWARJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND31.03
3DIVYANSH CHOUDHARIKARNATAKAABSENT
4PRADYUMNA SHARMALILAVATIBHAI PODAR SCHOOLMAHARASHTRA29.50
5RAGHAV MECHERITN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU33.19
6ANANY SHUKLAUP-140C.M.S.KANPUR ROAD LUCKNOWUP & UK31.41
7SHRIMAN DATTAWB-153ROSE BUD SCHOOLWB &NE30.70
8
TIME TRIAL: 3
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2SAMARTH DHAWANHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST 31.84
3RABIJOT SINGHALPINE PUBLIC SCHOOL, AMRITSARNORTHEN-
4JEHAAN NANAVATYDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.-
5SIDDHARTH SURESHTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU31.60
6VIKRAMANK GUPTAST.PETER'S COLLEGE AGRAUP & UK30.16
7PRANAV PODDARWB-240THE HERITAGE SCHOOLWB &NE30.88
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 100 MTS FREE STYLE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1RYALAMADUGULA VINEETH KUMARAP-015ST. JOSEPH,S PUBLIC SCHOOL AP & TELANGANA1.27.75
2SAGNIK KAR ROYJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND59.091ST
3KIM JI WONKARNATAKA1.09.97
4MILIND MANOJ NAIRASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA1.04.31
5NEYM RIZVIGOKULDHAM HIGH SCHOOL GOREGAONMAHARASHTRA1.04.163RD
6PRAYAG P. JOSHIGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOLNORTH WEST 1.50.00
7RABIJOT SINGHALPINE PUBLIC SCHOOL, AMRITSARNORTHEN-
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1JASHIN BANSALAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA-
2ARMAN PARIKHJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
3DOMINIK JAMESKARNATAKA1.12.13
4MATHEW MAMMEN JACOBASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA1.11.50
5J. VISVESH SUBRAMANI .TN-024V.M.J.HR.SEC.SCHOOL. MADURAI.TAMILNADU-
6MOHD. ANASUP-132LUCKNOW PUBLIC COLLEGE, LUCKNOWUP & UK1.07.18
7SHRIMAN DATTAWB-153ROSE BUD SCHOOLWB &NE1.06.19
8
TIME TRIAL: 3
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1SOHAM NAIRS.SINGHANIA SCHOOL THANEMAHARASHTRA1.02.462ND
2SAMARTH DHAWANHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST 1.15.18
3JENSENJIT SINGH DHILLON SACRED HEART CONVENT SR. SEC.SCHOOL SAHNEWALNORTHEN-
4RAAZ BHATIADU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.1.12.47
5NIKHIL BHAIYATN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU1.10.82
6YASHASVI RAJUP-011ST. JOSEPH'S COLLEGE ALLAHBADUP & UK1.06.47
7PRANAV PODDARWB-240THE HERITAGE SCHOOLWB &NE1.16.16
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 50 MTS FREE STYLE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1DHEERAJA KATRAMAP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA56.72
2LAVANYA GAUTAMJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND31.161ST
3MUDITA SIRIPURAPUKARNATAKA43.75
4ALISHA TONYASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA48.00
5SANAH BHABHAJAMNABEN NARSEE SCHOOLMAHARASHTRA '32.372ND
6NAMITHA S.AVVARUGU-013SNV NADIADNORTH WEST -
7SHEENUMSACRED HEART SCHOOL MOGA.NORTHEN41.06
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1SHASHANKA LOKI REDDYAP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA '49.93
2SAMISKHYA BEHERAJH-021SACRED HEART CONVENT SCHOOL.BIHAR & JHARKHAND36.19
3SAMSKRUTHI RAJKARNATAKA40.63
4MANNA JOB OOMMENASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA50.22
5MUHIL VARSHINI .STN-054RIVERSIDE PUBLIC SCHOOLTAMILNADU-
6ISITA PANDAYUP-062C.M.S.CHOWK LUCKNOWUP & UK37.45
7SREEJITA BANERJEEWB-240THE HERITAGE SCHOOLWB &NE-
8
TIME TRIAL: 3
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2TIRTHA PAWARBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA35.003RD
3RIA NISCHAL VORAHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST 41.12
4JANHVI ARORAPU-047HOLY HEART PRESIDANCY SCHOOL AMRITSARNORTHEN50.72
5BHAIRAVI SATISH DAVEDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.35.85
6KEERTHI RUPA KARRITN-059ISHA HOME SCHOOLTAMILNADU46.95
7ANANYA GUPTAUP-087C.M.S.GOMATI NAGAR LUCKNOWUP & UK-
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 100 MTS FREE STYLE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1SUSHMA SIRI MANUBOTHULAAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA-
2LAVANYA GAUTAMJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND1.13.962ND
3NEHA KOULKARNATAKA1.25.44
4TIRTHA PAWARBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA1.22.44
5BRAHMJOT KAUR DUASAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN1.44.72
6PALLAVI CHESETTYTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU1.38.47
7KRITIKA SARASWATUP-010GIRL'S HIGH SCHOOL & COLLEGE ALLAHABADUP & UK1.16.193RD
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1SOMA ANANYAAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABADAP & TELANGANA2.14.22
2SAMISKHYA BEHERAJH-021SACRED HEART CONVENT SCHOOL.BIHAR & JHARKHAND1.26.63
3INCHARA. SKARNATAKA1.19.09
4ROSHINI GOELA THE JOHN CANON CATHEDRAL SCOOLMAHARASHTRA1.20.19
5SHEENUMSACRED HEART SCHOOL MOGA.NORTHEN1.39.41
6KEERTHI RUPA KARRITN-059ISHA HOME SCHOOLTAMILNADU1.48.69
7SREEMOYEE CHAKRABORTYWB-055G. D. BIRLA CENTRE FOR EDUCATIONWB &NE1.08.031ST
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 50 MTS BACK STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2GARV JAIN AP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA-
3AMIT TALWARJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND46.75
4KAUSHAL AGARWALKARNATAKA41.53
5NEYM RIZVIGOKULDHAM HIGH SCHOOL GOREGAONMAHARASHTRA35.151ST
6KUSH P GABANIGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOLNORTH WEST 1.01.13
7DHAIRYA KALRAPU-073SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN47.37
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2JASHIN BANSALAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA-
3NISHIT ANANDJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
4AMOGH R. GUPTAKARNATAKA-
5JEHAAN NANAVATYDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.-
6NIKHIL BHAIYATN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU35.342ND
7CHINMAY SHRIVASTAVAUP-047LA MARANTINIERE BOYS COLLEGE LUCKNOWUP & UK
8
TIME TRIAL: 3
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2PRADYUMNA SHARMALILAVATIBHAI PODAR SCHOOLMAHARASHTRA35.563RD
3ANISHIK MEHRAPU-047HOLY HEART PRESIDANCY SCHOOL AMRITSARNORTHEN52.94
4RAAZ BHATIADU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.37.09
5RAGHAV MECHERITN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU49.59
6NISHKARSH DONERIAST.PETER'S COLLEGE AGRAUP & UK36.94
7
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 100 MTS BACK STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2AYUSH PITTIAP-015ST. JOSEPH,S PUBLIC SCHOOL AP & TELANGANA2.05.78
3KAUSHAL AGARWALKARNATAKA1.32.53
4ISHAAN NAGARKATTIJ AMBANI NARSEE SCHOOLMAHARASHTRA1.14.07IST
5KUSH P GABANIGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOLNORTH WEST 2.14.72
6DHAIRYA KALRAPU-074SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN1.59.71
7NISHKARSH DONERIAST.PETER'S COLLEGE AGRAUP & UK1.25.06
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2AMITH SAI DHAIPULEAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA2.32.81
3AMOGH R. GUPTAKARNATAKA-
4NAIK RAVIKUMARSDA AHMEDABADNORTH WEST 2.21.50
5ANISHIK MEHRAPU-047HOLY HEART PRESIDANCY SCHOOL AMRITSARNORTHEN2.03.65
6NIKHIL BHAIYATN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU1.21.782ND
7VIKRAMANK GUPTAST.PETER'S COLLEGE AGRAUP & UK1.24.383RD
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 50 MTS BACK STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1DHEERAJA KATRAMAP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA-
2SAMISKHYA BEHERAJH-021SACRED HEART CONVENT SCHOOL.BIHAR & JHARKHAND53.85
3INCHARA. SKARNATAKA42.872ND
4SANAH BHABHAJAMNABEN NARSEE SCHOOLMAHARASHTRA37.561ST
5RIA NISCHAL VORAHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST 56.69
6HARVEEN BEHLSAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN1.21.97
7MUHIL VARSHINI .STN-054RIVERSIDE PUBLIC SCHOOLTAMILNADU-
8ANANAYA SHUKLAUP-062C.M.S.CHOWK LUCKNOWUP & UK45.28
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1SHAIK JUHIYA AFREENAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABADAP & TELANGANA1.45.28
2RIA BAFNATHE JOHN CANON CATHEDRAL SCOOLMAHARASHTRA43.59
3JANHVI ARORAPU-047HOLY HEART PRESIDANCY SCHOOL AMRITSARNORTHEN55.90
4BHAIRAVI SATISH DAVEDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.43.373RD
5PALLAVI CHESETTYTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU58.22
6VANSHIKA SINGH PARIHARUP-087C.M.S.GOMATI NAGAR LUCKNOWUP & UK50.16
7SREEJITA BANERJEEWB-240THE HERITAGE SCHOOLWB &NE-
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 100 MTS BACK STROKE
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2PRATEEKSHAA VIRAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABADAP & TELANGANA2.30.47
3INCHARA. SKARNATAKA1.34.221ST
4RUCHIKA BEDIHIRANANDANI FOUNDATION SCHOOL POWAIMAHARASHTRA1.43.193RD
5PREETINDER KAUR SANDHUSAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN3.02.07
6MUHIL VARSHINI .STN-054RIVERSIDE PUBLIC SCHOOLTAMILNADU-
7ANANAYA SHUKLAUP-062C.M.S.CHOWK LUCKNOWUP & UK1.42.092ND
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2SHAIK JUHIYA AFREENAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABADAP & TELANGANA-
3SNEHA KARTHIKS. SINGHANIA SCHOOL THANEMAHARASHTRA-
4JANHVI ARORAPU-047HOLY HEART PRESIDANCY SCHOOL AMRITSARNORTHEN-
5NATASHA JOHNTN-059ISHA HOME SCHOOLTAMILNADU '2.11.72
6SHAMBHAVI SHARMAUP-087C.M.S.GOMATI NAGAR LUCKNOWUP & UK2.24.62
7SREEJITA BANERJEEWB-240THE HERITAGE SCHOOLWB &NE-
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 4 x 100 MTS FREE STYLE RELAY
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1GARV JAIN AP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA6.37.84
RYALAMADUGULA VINEETH KUMARAP-015ST. JOSEPH,S PUBLIC SCHOOL
AMITH SAI DHAIPULEAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOL
JASHIN BANSALAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOL
2SAGNIK KAR ROYJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
AMIT TALWARJH-020LOYOIA SCHOOL
ARMAN PARIKHJH-020LOYOIA SCHOOL
NISHIT ANANDJH-020LOYOIA SCHOOL
3KAUSHAL AGRAWALKARNATAKA5.08.19
KIM JI WON
DOMINIK JAMES
VEDIK REDDY C
4NEYM RIZVIGOKULDHAM HIGH SCHOOL GOREGAONMAHARASHTRA4.30.101ST
SOHAM NAIRS.SINGHANIA SCHOOL THANE
ISHAAN NAGARKATTIJ AMBANI NARSEE SCHOOL
ATHARVAGARWAL.HIRANANDANI FOUNDATION SCHOOL POWAI
5KUSH P GABANIGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOLNORTH WEST -
PRAYAG P. JOSHIGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOL
ADITYASINH SHEKHAVATGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOL
DHANANJAYSINH BARADGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOL
6BIKRAMJEET SINGH GREWALPU-069SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN5.40.63
PRAVAR JAINPU-072SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANA
GURSHARAN SINGHLUDHIANA ZONE
SHOVAN PAL SINGH GREWALLUDHIANA ZONE
7NIKHIL BHAIYATN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU5.00.783RD
RAGHAV MECHERITN-021SISHYA SCHOOL ADYAR
VIVEK VIKRANTTN-021SISHYA SCHOOL ADYAR
AJAY VIDYA SAGARTN-021EXCEL CENTRAL SCHOOL
8ADNAN AHMADUP-047LA MARANTINIERE BOYS COLLEGE LUCKNOWUP & UK4.43.182ND
MAZHAR HASANUP-009BOY'S HIGHSCHOOL ALLAHABAD
VIKRAMANK GUPTAST.PETER'S COLLEGE AGRA
YASHASVI RAJUP-011ST. JOSEPH'S COLLEGE ALLAHBAD
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 4 x 100 MTS FREE STYLE RELAY
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1ANANYA SHUKLAUP & UK5.42.542ND
ISHITA PANDEY
KRITIKA SARASWAT
VANSHIKA SINGH PARIHAR
2DHEERAJA KATRAMAP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOLAP & TELANGANA10.38.93
SHASHANKA LOKI REDDYAP-005THE HYDERABAD PUBLIC SCHOOL
SUSHMA SIRI MANUBOTHULAAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOL
PRATEEKSHAA VIRAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABAD
SOMA ANANYAAP-010NASR SCHOOL KHAIRATABAD
3LAVANYA GAUTAMJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
ANWESHA NIDHIJH-020LOYOIA SCHOOL
NISHTA MITRAJH-020LOYOIA SCHOOL
SAMISKHYA BEHERAJH-021SACRED HEART CONVENT SCHOOL.
4NEHA KOULKARNATAKA6.29.503RD
INCHARA. S
MUDITA SIRIPURAPU
SAMSKRUTHI RAJ
5TIRTHA PAWARBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA5.33.091ST
ANISHA BHATTACHARYA S. SINGHANIA SCHOOL THANE
ROSHINI GOELA THE JOHN CANON CATHEDRAL SCOOL
RUCHIKA BEDIHIRANANDANI FOUNDATION SCHOOL POWAI
6PRAGYA JAINSAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN8.42.40
BRAHMJOT KAUR DUASAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANA
PREETINDER KAUR SANDHUSAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANA
ASHWEEN KAURLUDHIANA ZONE
7PALLAVI CHESETTYTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU7.48.47
ANANYA THOMASTN-021SISHYA SCHOOL ADYAR
SABA MARIKARTN-021SISHYA SCHOOL ADYAR
MEERA VIJAYTN-021SISHYA SCHOOL ADYAR
MUHIL VARSHINI .S TN-055RIVERSIDE PUBLIC SCHOOL
KEERTHI RUPA KARRI TN-060ISHA HOME SCHOOL
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 50 MTS BUTTER FLY
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2RYALAMADUGULA VINEETH KUMARAP-015ST. JOSEPH,S PUBLIC SCHOOL AP & TELANGANA41.47
3ARMAN PARIKHJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
4KIM JI WONKARNATAKA34.16
5MILIND MANOJ NAIRASSOCIATION OF SCHOOLS FOR ISCKERALA31.94
6ISHAAN NAGARKATTIJ AMBANI NARSEE SCHOOLMAHARASHTRA29.901ST
7ANIKET JAINHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST -
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2B. SAIRAM REDDYAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA- (NOT COMPLETED)
3ANANT RAJ TIWARIJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
4DIVYANSH CHOUDHARIKARNATAKA33.34
5BIKRAMJEET SINGH GREWALPU-067SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN30.723RD
6AJAY VIDHYASAGARTN-057EXCEL CENTRAL SCHOOL.TAMILNADU35.78
7MOHD. ANASUP-132LUCKNOW PUBLIC COLLEGE, LUCKNOWUP & UK35.78
8
TIME TRIAL: 3
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2ROHIT KATEDESHMUIKHNORTH POINT SCHOOLMAHARASHTRA33.65
3SAMARTH DHAWANHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST 38.13
4RAAZ BHATIADU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.34.91
5SIDDHARTH SURESHTN-021SISHYA SCHOOL ADYARTAMILNADU47.47
6YASHASVI RAJUP-011ST. JOSEPH'S COLLEGE ALLAHBADUP & UK30.562ND
7
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR BOYS / 100 MTS BUTTERFLY
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2RYALAMADUGULA VINEETH KUMARAP-015ST. JOSEPH,S PUBLIC SCHOOL AP & TELANGANA1.42.72
3SAGNIK KAR ROYJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND1.02.59IST
4MUKUND AGRAWALKARNATAKA1.15.34
5ISHAAN NAGARKATTIJ AMBANI NARSEE SCHOOLMAHARASHTRA1.06.002ND
6AJAY VIDHYASAGARTN-057EXCEL CENTRAL SCHOOL.TAMILNADU1.27.28
7MOHD. ANASUP-132LUCKNOW PUBLIC COLLEGE, LUCKNOWUP & UK1.15.00
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2MAHESHWAR. CAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA-
3ATHARVAGARWAL.HIRANANDANI FOUNDATION SCHOOL POWAIMAHARASHTRA1.12.223RD
4PRAYAG P. JOSHIGU-013SGVP INTERNATIONAL SCHOOLNORTH WEST -
5BIKRAMJEET SINGH GREWALPU-068SAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN1.20.63
6SIBI. STN-029J R CAMBRIDGE SCHOOL.TAMILNADU1.42.34
7YASHASVI RAJUP-011ST. JOSEPH'S COLLEGE ALLAHBADUP & UK1.19.69
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 50 MTS BUTTERFLY
DATE: 01-10-2017PLACE: ATUL
TIME TRIAL: 1
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1SUSHMA SIRI MANUBOTHULAAP-082ABHYASA INTERNATIONAL SCHOOLAP & TELANGANA1.27.28
2LAVANYA GAUTAMJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND35.472ND
3ADITI R. MENDONCEKARNATAKA-
4SANAH BHABHAJAMNABEN NARSEE SCHOOLMAHARASHTRA33.971ST
5NAMITHA S.AVVARUGU-013SNV NADIADNORTH WEST -
6PREETINDER KAUR SANDHUSAT PAUL MITTAL SCHOOL LUDHIANANORTHEN-
7VANSHIKA SINGH PARIHARUP-087C.M.S.GOMATI NAGAR LUCKNOWUP & UK44.03
8
TIME TRIAL: 2
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1
2ANWESHA NIDHIJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
3ANISHA BHATTACHARYA S. SINGHANIA SCHOOL THANEMAHARASHTRA43.12
4RIA NISCHAL VORAHA-021THE SHRI RAM SCHOOL ARAVALINORTH WEST 50.28
5PRISHA THAPARLUDHIANA ZONENORTHEN-
6BHAIRAVI SATISH DAVEDU-001GEMS MODERN ACADEMYU.A.E.38.813RD
7KARITIKA SARASWATUP-010GIRL'S HIGH SCHOOL & COLLEGE ALLAHABADUP & UK39.81
8
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
21 ST ASISC NATIONAL AQUATIC MEET 2017-18
CATEGORY : SENIOR GIRLS / 100 MTS BUTTERFLY
DATE: 30-09-2017PLACE: ATUL
LANENAME OF THE STUDENTSCHOOL CODESCHOOL NAMEREGIONTIMEPLACEREMARKPOINTS
1ANWESHA NIDHIJH-020LOYOIA SCHOOLBIHAR & JHARKHAND-
2NAAZNEEN FATHIMAKARNATAKA-
3ADITI NAZREBOMBAY SCOTTISH SCHOOL MAHIMMAHARASHTRA1.20.912ND
4PRISHA THAPARLUDHIANA ZONENORTHEN-
5ANANAYA SHUKLAUP-062C.M.S.CHOWK LUCKNOWUP & UK1.59.69
6VIJAYALAKSHMI G.H.KARNATAKA-
7KARITIKA SARASWATUP-010UTTERFLYUP & UK1.33.283RD
8SREEMOYEE CHAKRABORTYWB-055G. D. BIRLA CENTRE FOR EDUCATIONWB &NE1.12.141ST
ATUL VIDYALAYA SHAPING THE FUTURE
Take a tour